Interiér

Návrh interiéru na mieru zahŕňa dve fázy

Návrhová časť

Osobné stretnutie

Naša práca vždy začína osobným stretnutím, kde si ujasníme Vaše predstavy a potreby týkajúce sa Vášho interiéru. Prejdeme si zopár inšpirácii a ujasníme si štýl navrhovaného interiéru. Súčasťou prvého stretnutia môže byť zároveň aj obhliadka priestorov a v prípade potreby, aj zameranie. Na základe získaných informácii Vám vypracujeme predbežnú cenovú ponuku za návrhovú časť (môzete si vybrať z troch typov vizualizácii - základná, štandard, fotovizualizácia).

pencil
Návrhová časť

NÁVRH DISPOZÍCIE

V prípade potreby vypracujeme aj nový dispozičný návrh. Výsledkom je teda vyhovujúce pôdorysné riešenie a stavebné úpravy.

pencil
Návrhová časť

NÁVRH INTERIÉRU

Ďalšia fáza zahŕňa predovšetkým 3D zobrazenie interiéru v navrhovaných alternatívach. Dohodnutú alternatívu a potrebné korekcie zapracujeme do návrhu, ktorého súčasťou je aj výber materiálového/farebného riešenia bytu/domu.

pencil
Návrhová časť

FINÁLNE RIEŠENIE

Výsledkom návrhovej časti sú finálne vizualizácie a skompletizovaný návrh na mieru. Súčasťou je aj výkresová dokumentácia, ktorá slúži ako podklad pre stolára na základe čoho dokážete zrealizovať Váš interiér + vytvorenie cenovej ponuky (na základe určeného finančného stropu od zákazníka).

pencil
REALIZAČNÁ ČASŤ

REALIZÁCIA INTERIÉRU

V prípade Vášho záujmu prejdeme od návrhovej časti k realizačnej. Naceníme všetky nábytky na mieru a tak isto aj ďalšie sekundárne prvky interiéru ako napr. spotrebiče, svietidlá, sedacia súprava, závesy, koberce. Aktuálny stav vašej zákazky si môzete kedykoľvek prísť osobne pozrieť do našej výroby v Žiline.

pencil
REALIZAČNÁ ČASŤ

MONTÁŽ NÁBYTKU

Ďalšia fáza zahŕňa montáž nábytkov na mieru spolu so spotrebičmi. Montáž nábytku vykonávajú vyučení odborníci s dlhoročnou praxou.

pencil
REALIZAČNÁ ČASŤ

ODOVZDANIE INTERIÉRU

Naša práca nekončí len dodaním všetkých nábytkov a doplnkov interiéru. Odovzdáme Vám hotový interiér, kde našou prioritou je Vaša spokojnosť a okrem 2 ročnej záruky poskytujeme aj pozáručný servis.

pencil